Saraymar

Klasik Lokum Paketi 800 Gr

Ürün Kodu : 282
59,90 TL

Tüm lokumlarımız HELAL GIDA sertifikalı ve ISO22000:2018-ISO9001:2015 belgelidir.

GLUTEN İçerebilir.

Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
04.07.2022
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • KLASİK LOKUM PAKETİ KÜÇÜK

   

  İçerisinde üç farklı geleneksel lokum içeren bu klasik lokum paketi, toplamda 28 adet lokumda oluşuyor ve paketin ortalama ağırlığı 600 gram. Ürünlerin tamamı elle üretildiği için, her bir lokumun gramajı ve genel olarak paket ağırlığı değişebiliyor. İçerisinde en güzel lokum çeşitleri bulunan bu lokum kutusu ürününü, artık Saraymar markası farkıyla internet üzerinden sipariş edebilirsiniz. En güzel lokum çeşitleri için, şu an doğru noktada bulunuyorsunuz!

   

  Klasik Lokum Paketi İçeriği

   

  Tüm Saraymar ürünlerinde olduğu gibi bu ürünler de, büyük bir ustalığın eseridir. Lokum üretimini bu topraklarda çok eskilere dayandığı için, eskiden kullanılan yöntemler bugün hala gelenekselleşmiş yöntemler olarak kullanılır. İşte Saraymar lokum çeşitleri de bu geleneksel yöntemlere bağlı kalınarak, geleneksel yöntemlere hakim lokum ustaları tarafından üretilir. Bu lokum kutusu içerisinde yer alan geleneksel ve klasik lokumlar için de bu durum geçerlidir.

   

  Klasik lokum paketi içerisinde üç farklı klasik lokum bulunur. Bu lokumlar klasik sultan lokumu, klasik fındıklı lokum ve klasik gül esanslı lokumdur. Söz konusu lokumların içerisinde bulunan malzemeler ise şu şekildedir: Gül aroması, çöğen suyu, mısır nişastası ve pancar şekeri, antep fıstığı, hindistan cevizi, fındık, su ve asitlik düzenleyici sitrik asit. Genelde pek çok kalitesiz lokumda kullanılan mısır şurubu ve glikoz şurubu ile birlikte yapay tatlandırıcılar, Saraymar lokumlarında bulunmaz. Türk gıda kodeksine uygun olan bu lokumlar içerisinde domuz jelatini ya da alkol gibi ürünler yer almaz.

   

  Klasik Lokum Paketi Saraymar Şekerleme’de!

   

  Bu klasik lokum kutusu ve bununla birlikte daha pek çok lokum çeşitleri firmamızın internet mağazası üzerinden rahatlıkla satın alınabilir. Bu ürünlerin her biri son derece kaliteli bir şekilde üretilmiş olup, hızlı kargo yöntemi kullanılarak adresinize gönderilir. Yani sipariş etmiş olduğunuz ürünler çok kısa süre içerisinde elinize ulaşmış olur. Ödeme yöntemi olarak internet üzerinden ödeme yöntemini kullanabileceğiniz gibi, aynı zamanda kapıda ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi sırasında isterseniz kredi kartı, isterseniz nakit tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.