Saraymar

Muz 150 Gr

Ürün Kodu : 352
19,90 TL
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi
:
17.10.2021
kapidaodeme2.png (11 KB)
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • İade & Teslimat
  • Yorumlar
  • Helal Sertifikası
  • MUZ

     

    Günümüzde her türlü meyvenin ve sebzenin kurusu bulunur. Yüksek besin değeri ve lif deposu olan kuru meyveler günün her anında evde, işte, okulda ve sporda kurtarıcı ve tok tutucu sağlıklı besinlerdendir. Tek başına ya da diğer kuru meyve ve yemişlerle birlikte tüketilen en fazla sevilen kuru meyve çeşitleri arasında muz ilk sırada yer alır. Leziz tadı ve sağlık açısından sağladığı yararlar sebebiyle sıklıkla tüketilen kuru muz, en kaliteli ve uygun fiyatlı halde Saraymar internet adresimizde satılıyor!

     

    Muz Ürün İçeriği

     

    Muz hiç şüphesiz, kuru veya taze herkes tarafından en sevilen meyvelerden biridir. Her türlü tatlı ve pasta tarifine yakışan muz tek başına da enfes bir lezzete sahiptir. En kaliteli, taze ve doğal muzların özenle toplanarak ince ince dilimlenmesi ve kurutulması Saraymar kuru muz ürününü ortaya çıkarır. Protein ve lif bakımından oldukça zengin olan kuru muz, kuru meyve çeşitleri arasında en sevilenidir.

     

    Böbreklere, mideye, kalbe ve hatta beyne iyi gelen kuru muz öğün aralarında uzun süre tok tuttuğu ve vücuda enerji verdiği için tüketilen bir besindir. Vücudun ihtiyacı olan sağlıklı şekeri de veren bu kuru meyve, çeşitli fit tariflerde de sık sık karşımıza çıkar. Saraymar’dan sipariş edeceğiniz kaliteli ve lezzetli kuru muz ürünlerini serin ve kuru ortamda kapaklı kaplarda uzun süre tadını ve lezzetini yitirmeden saklayabilirsiniz.

     

    Muz Hakkında Bilinmesi Gerekenler

     

    Saraymar kuru meyve çeşitleri arasında en revaçta olan kuru muz ürününün 100 gramı yaklaşık olarak 320 kalori, 78.5 gr karbonhidrat, 2.45 gr protein, 2.4 gr lif içerir. Saraymar ürünlerimizde domuz gıdası ve katkıları ya da sağlıksız katkı maddeleri yer almaz. Bütün ürünlerimi gıda standartlarına ve helal gıda gerekliliklerine uygun koşullarda üretilir.

     

    Muz Saraymar’da!

     

    Saraymar olarak en sevilen kuru meyve çeşitlerini en tasarruflu ve lezzetli halde sunuyoruz. 1. sınıf lezzetteki taze meyveleri uygun ortamlarda kurutup dilimledikten sonra mükemmel lezzetiyle adresinize teslim ediyoruz. Üstelik hızlı gönderi ve kapıda ödeme imkanlarını da unutmuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.