Saraymar

Beyaz Leblebi

Ürün Kodu : 30
23,90 TL
Beyaz Leblebi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • Muhafaza Şartları;

  Serin Ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Güneş Işığı İle Doğrudan Temasta Bırakmayınız.

  Gönderim Şekli;


  Tüm Kuruyemişler Vakumlu Ambalajlarda Gönderilmektedir.


  Önemli Not;

  Tuzlu Ürünler Msg(Çin Tuzu) İçermemektedir.

  Ürünün Görüntüsünün Mükemmel Olması Kuruyemişin Doğal Olmadığını Gösterir.

  Türk Gıda Kodeksine Uygun Şartlarda Üretilmiştir.

  Kar gibi bembeyaz leblebi!

  Beyaz Leblebi

  Kuruyemişler, atıştırmalık gibi gözüken aslına farkında olmadan sık sık tükettiğimiz mahsullerdir. Kuruyemiş dükkânlar adım attığımız her yerde bu yüzden mevcutlar. Çünkü Türk halkı kuruyemiş tüketmeden gün geçirmeyi tercih etmiyor. Kilolarla kuruyemiş stoklayarak evlerde sürekli tüketen ailelerin sayısı oldukça fazla. Beklenmedik zamanda gelen misafirlere ya da ziyaretçilere, o an hazırlık yapılamayacak durumdaysanız mutlaka kuruyemiş ikram etmek aklınıza gelir. Ayrıca her akşam yemek arkasındaki çay keyfimizi kuruyemişler süsler. Kuruyemişler bizlere her daim eşlik eden kurtarıcı yiyeceklerdir.

  Benzersiz ve oldukça lezzetli tatları ile damağımızda bıraktıkları tat ve koku, alışkanlık edinmemizi besler. Pratik yiyecekler olmasından dolayı da hep elimizin altında olmalarını isteriz. Pişirme ya da sunma gibi özel işler gerektirmemesinden kaynaklı zahmetsiz hazır paket ürünleridir. Aç-bitir mantığıyla tüketmek bizlere hep keyif vermektedir. Hazır paket gıdalar arasında en doğal ve doğru koşullarda hazırlanmış ürünlerden olan kuruyemişler arasında leblebiler büyük bir alanı kaplar. Birbirinden farklı çeşitleri olan leblebiler kendi içinde susamlı, soya soslu, renkli, çikolatalı, sakız leblebi ve beyaz nohut leblebi şeklinde ayrılabilmektedir. Burada karar sizlere kalır. Bu yelpazede ağız tadınıza en uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. Kararsızlıkla mücadele edenler ise karışık leblebi paketlerini tercih edebilirler. Sizleri de unutmadık. Ana maddesi beyaz nohut olan leblebiler, belirli hazırlık aşamalarından sonra işlenmeye başlarlar. Tamamen doğal şekilde işlenmeleri nedeniyle tadını, aromasını ve tazeliğini kaybetmemektedirler. Yalın bir tadı olması da hem şekerli hem şekersiz kuruyemiş severleri ortak noktada buluşturur. Emek sarf edilerek hazırlanan leblebiler, paketlenerek sizlere ulaştırılır.

  Bu esnada en kaliteli ürünü bulmak için ham maddesine odaklanmak gerekir. Ham maddesi kaliteli olan bir ürün asla zarar görmez. Saraymarsekerleme.com olarak ham maddeyi yani nohutu en kaliteli şekilde temin ederek sizler için tüketilecek kıvama getirmeyi hedefliyoruz. Kendi markamıza özel ambalajlama ile doğru koşullarda paketleme yaparak sizlerden talep edilmesini bekliyoruz. Dilediğiniz ölçüde ürünü sizlere ulaştırmak için hızlıca hazırlıklarımızı tamamlamaya özen gösteriyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.