Saraymar

Çiğ Kabak Çekirdeği

Ürün Kodu : 34
20,90 TL
Çiğ Kabak Çekirdeği
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • Besin Değerleri;

  Her 100 Gramında;

  Kalori: 560 Kcal
  Protein: 24,4 G
  Karbonhidrat: 14 G 
  Lif: 8,8 G
  Yağ: 45,6 G
  A Vitamini:  38 Iu
  Kalsiyum:  41 Mg
  C Vitamini:  0,2 Mg
  Demir:  12,5 Mg

   

  Muhafaza Şartları;

  Serin Ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Güneş Işığı İle Doğrudan Temasta Bırakmayınız.


  Gönderim Şekli;

  Tüm Kuruyemişler Vakumlu Ambalajlarda Gönderilmektedir.


  Önemli Not;


  Tuzlu Ürünler Msg(Çin Tuzu) İçermemektedir.

  Ürünün Görüntüsünün Mükemmel Olması Kuruyemişin Doğal Olmadığını Gösterir.

  Türk Gıda Kodeksine Uygun Şartlarda Üretilmiştir.

  Çiğdemden gelen çiğ çekirdek!

  Çiğ Kabak Çekirdeği

  Mineral deposu olan bir kuruyemişi kim tüketmek istemez? Çiğ kabak çekirdeği, alternatif bir çekirdek tüketimi olmanın yanında bir kere başlandığında kendimizi durduramadığımız bir üründür. Doğal hali temizlenmiş şekilde sizlere sunulan kabak çekirdekleri, pratikçe çıtalayabileceğimiz çekirdeklerden biri.

  Kabak çekirdeğinin oluşumunu bilmeyenler için kısa bir bilgilendirme yapalım. Tatlılarda kullandığımız balkabağının içerisinden çıkan tohumlardan meydana gelen kabak çekirdeği, içerisindeki tohumların aroması nedeniyle enfes bir tat sunar. Kalorisinin düşük olması ve tok tutma özelliğinin olması nedeniyle de diyet listelerinde ara öğünlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Karışık çerezlerin içerisinde her zaman karşılaştığımız kabak çekirdekleri, son dönemde yoğun talep üzerine artık kendi başlarına varlığını sürdürmeye devam ediyor. Kabak çekirdeği çeşitleri arasında en yaygın olanlardan biri de çiğ kabak çekirdeği. Aynı zamanda tüketmenin yanında tatlı ve yemeklerde de kullanılan kabak çekirdeği içi, oldukça lezzetli ve yüksek aromaya sahiptir. Karışık çerezlerin içerisinde sıklıkla karşılaşması nedeniyle tek başına tüketmekte tereddüt edebilirsiniz. Ancak tüketmeye başladığınız andan itibaren vazgeçilmeziniz olacağı konusunda bizlerden sizlere öneri.

  Salatalarda çiğ kabak çekirdeği koyulabildiğini biliyor muydunuz? Çoğumuzun bilmediği bu tarif, kabak çekirdeğini sade tükettiğinizin dışında kullanabileceğiniz yiyecek türlerindendir. Kahvaltılarınızda yumurtalarınızın ya da yulaf ezmelerinin içerisine ilave ettiğiniz zaman bu eşsiz lezzetler, her daim sofralarınızda yer alacaktır.

  Zengin ve elverişli toprak şartlarında yetiştirilen kabak çekirdekleri, ekonomik bir değere sahiptir. Günlük besin değerinin büyük oranda karşılanmasına da destek çıkan bir kuruyemiş türü olması nedeniyle ağırlıklı olarak tercih edilen ürünlerdendir. Ekildiği anda küflenme ya da bozulma gibi durumlarla karşılaşılırsa beklenilen ve istenilen verimin alınması zorlaşmaktadır. Bu nedenle düzenli kontrolünün sağlanması gereken ve aynı zamanda emek harcanması gereken bir üretim türüne sahiptir. Bu değerli ürünün evlerimize ulaşma hikâyesi bu şekilde gerçekleşse de her ürünün kendine özel aroması bizleri cezbetmektedir. Sağlıksız bir çok hazır gıdanın yanında kuruyemişler, özenle  ambalajlanarak muhafaza edilmektedir. Kaliteli ve hijyen kurallarına uygun ürünleri tercih etmeniz hem cebinize hem de sağlığınıza fayda sağlamaktadır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.