Saraymar

İthal Çiğ Badem

Ürün Kodu : 20
59,90 TL
İthal Çiğ Badem
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • İTHAL ÇİĞ BADEM

   

  Sağlık açısından yüksek faydalara sahip olması sebebiyle en fazla tüketilen kuruyemiş çeşitlerinden biri olan çiğ ithal badem, taze bademlerin kabuklarından ayrılması ile elde edilen bir çerezdir. Yerli bademden farklı olarak yurt dışından ithal edildiği için ithal badem adını alır. Spor sonrasında, ara öğünlerde, salatalarda, yemeklerde ve tatlılarda kullanım için ideal bir ürün olan taze file badem, tuzlu badem ve çiğ badem ürünlerinin tümünü Saraymar güvencesi ile edinebilir ve hemen tüketmeye başlayabilirsiniz.

  İthal Çiğ Badem Ürün İçeriği

   

  Mucize bir besin olan bademin faydalarını saymakla bitiremeyiz. Tatlılara, pastalara, kurabiyelere, protein içeceklerine ve salatalara çok yakışan taze badem Saraymar kalitesi ile adresinize teslim edilir. Yerli ve ithal olmak üzere iki türü olan taze badem, besin değeri ve mineral bakımından son derece zengin bir besindir. Bademin yerli ya da ithal olması besin değerlerinde herhangi bir değişikliğe sebep olmaz.

   

  En doğal badem ağaçlarından toplanıp ayıklanarak hazırlanan vakumlu ithal badem poşetlerini serin ve kuru ortamda koruyabilirsiniz. Güneş almayan bir ortamda uzun raf ömrü olan çiğ bademi her türlü tatlı, pasta ve yemek tariflerinizde ya da tek başında tüketerek gerçek ve doğal badem lezzetini hissedebilirsiniz. Yerli badem ve file badem gibi ithal badem de kalp ve beyin sağlığını korur, damar tıkanıklıklarını ve kanser riskini önler.

   

  İthal Çiğ Badem Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Tazecik ağaçlardan toplanarak adresinize gelen çiğ badem, yüksek besin değerleri ile dikkat çeken bir kuruyemiştir. Kuru üzüm, çiğ fındık ve çiğ kaju gibi diğer kuruyemişlerle birlikte tüketildiğinde mükemmel bir ara öğün haline gelen taze badem, farklı tariflerde kullanılmaya da elverişlidir.

   

  İthal Çiğ Badem Saraymar’da!

   

  Saraymar firması olarak en doğal ve taze kuruyemiş ürünlerini Türkiye’nin her köşesine güvenli ve hızlı kargo hizmeti ile götürüyoruz. Ekonomik fırsat ve kampanyalarla sunduğumuz çiğ badem, tuzlu badem, file badem, çiğ fındık, çiğ kaju, kavrulmuş leblebi gibi çerez ve atıştırmalıkları en kaliteli ve doğal haliyle kapıda ödeme avantajlarıyla birlikte kapınıza getiriyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.