Saraymar

İç Antep Fıstığı

Ürün Kodu : 17
39,90 TL
Boz İç Antep Fıstığı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • BOZ İÇ ANTEP FISTIĞI

   

  Boz fıstık olarak bilinen Antep fıstığı içi, temmuz ağustos aylarında hasat edilen fıstıkların kabuklarının çıkarılması ile elde edilir. Normal Antep fıstığı hasadından daha önce başlayan boz Antep fıstığı içi az hasat edilmesi nedeniyle oldukça değerli bir çerezdir. Adı kuşboku fıstık olarak da bilinen boz fıstık, en taze ve doğal haliyle Saraymar’da sizlerle buluşuyor. Dalından toplanan taze Antep fıstıkları uygun fiyat alternatifleri ile Saraymar’da!

   

  Boz İç Antep Fıstığı Ürün İçeriği

   

  Meşrubat ve içeceklerle tüketilen, baklava ve tatlı yapımında kullanılan boz fıstık hasat miktarının azlığı ve tazeliği sebebiyle hem çok faydalı hem de piyasada az bulunan bir üründür. Rengi bilinen Antep fıstığına kıyasla daha yeşil olan boz fıstık, kendine has bir aromaya ve tada sahiptir. Dondurma ve baklava yapımında kullanılan kuşboku fıstık, Saraymar kalitesi ile ağaç dalından toplandığı ilk an tazeliğinde sunuluyor.

   

  Kalp hastalıklarına yakalanma riskini önleyen, vücuda enerji veren, kandaki kolesterolü düzenleyen ve vücudu hastalıklara karşı koruyan boz fıstık Saraymar kalitesi ile vakumlu ambalajlar halinde Türkiye’nin her köşesine gönderilme imkanına sahiptir. Son yıllarda çikolata yapımında da tercih edilmeye başlanan Antep fıstığı içi en taze ve doğal haliyle dalından sofranıza Saraymar ile geliyor!

   

  Boz İç Antep Fıstığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  İri iri tanelerden oluşan Antep fıstığı içi, Çin tuzu ve katkı maddeleri içermeyen doğal ve organik bir üründür. 100 gramında, yaklaşık 560 kalori, 27,7 gram karbonhidrat, 45,3 gram yağ, 20,2 gram protein içeren Antep fıstığının vücuda faydaları saymakla bitmez. Kuru ve serin ortamda uzun süre beklettiğiniz boz fıstığı besin değerinden ve tazeliğinden ödün vermeden tüketebilirsiniz.

   

  Boz İç Antep Fıstığı Saraymar’da!

   

  Saraymar Antep fıstık içi, kuruyemiş ve çerez kategorisinde en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Doğallığı, kendine has kokusu ve lezzeti ile tek başında ya da tatlı, dondurma, pasta ve baklava türü yiyeceklerde kullanılan kuşboku fıstık, piyasanın altında fiyatlarla ve kapıda ödeme sistemi ile Saraymar’da sizlerle!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.