Saraymar

Çekilmiş Toz Antep Fıstığı

Ürün Kodu : 14
34,90 TL
Çekilmiş Toz Antep Fıstığı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • ÇEKİLMİŞ TOZ ANTEP FISTIĞI

   

  Ülkemize has tatlardan sadece biri olan Antep fıstığı ünü dünyaya yayılan bir çeşit meyvedir. Kuru, toz, kabuklu, kabuksuz ve taze olarak tüketilen Antep fıstığının pek çok çeşidi bulunur. Özellikle tatlılarda kullanılmaya uygun olan toz Antep fıstığı, baklava, kadayıf gibi şerbetli tatlılarda ve pastaların üzerinde süslemede kullanılabilir. Kabukları çıkarılmış taze Antep fıstığı parçalarının ezilmesiyle elde edilen toz Antep fıstığı, Saraymar güvencesi ile kapınıza geliyor.

  Çekilmiş Toz Antep Fıstığı Ürün İçeriği

   

  Yetişme koşulları nedeniyle belirli bir bölgede sınırlı hasat imkanı ile yetişten taze Antep fıstığı oldukça değerli ve faydalı bir kuruyemiştir. Günde 10 tane Antep fıstığı tüketmenin vücuda sayısız faydası olur. Taze fıstıkların ezilmesi ile elde edilen toz Antep fıstığı, genellikle tatlılarda kullanılan bir fıstık çeşididir. Vitamin, mineral ve yağ bakımından oldukça zengin olan toz fıstık, dalından toplanan taze fıstıkların bekletilmeden öğütülmesi ve toz haline getirilmesi ile ortaya çıkar.

   

  Vücuda ihtiyacı olan enerjiyi veren, kalp hastalıklarını ve akciğer iltihaplanmasını önleyen, kandaki kötü kolesterole iyi gelen, güçlü bir antioksidan olan toz fıstık; vakumlu paketlerin içinde gönderilir. Uzun süre tazeliğini ve besin değerini kaybetmeden saklayabileceğiniz toz Antep fıstığı, tamamen organik ve doğal bir besindir. Antep fıstığını güneş görmeyen serin ve kuru ortamda uzun süre saklayabilirsiniz.

   

  Çekilmiş Toz Antep Fıstığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Her şekilde tüketildiğinde sayısız fayda sağlayan toz fıstık, Türk gıda kodeksine uygun şartlarda üretilen bir üründür. Her 100 gramında 560 kalori, 45.3 gram yağ, 27.7 gram karbonhidrat ve 20.2 gram yağ bulunan Antep fıstığını her şekilde tüketebilir ve tatlılarınızda kullanabilirsiniz.

   

  Çekilmiş Toz Antep Fıstığı Saraymar’da!

   

  Saraymar olarka kültürümüzde büyük bir yer kaplayan tatları ülkemizin dört bir tarafına tanıtma politikasına sahibiz. Ürünlerimizi en taze ve doğal şekillerde üreterek sizlere sunuyoruz. Geleneksel lezzetlerimizden olan taze Antep fıstığı, toz fıstık gibi ürünleri dalından toplayıp sofralarınıza getiriyoruz. Sunduğumuz kampanyalarla ürünlerimizi her ekonomi için ulaşılabilir hale getiriyoruz. Üstelik hızlı gönderi ve kapıda ödeme imkanlarını da ihmal etmiyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.