Saraymar

Ana Çıtlak Tuzlu Antep Fıstığı

Ürün Kodu : 19
59,90 TL
Ana Çıtlak Tuzlu Antep Fıstığı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • ANA ÇITLAK TUZLU ANTEP FISTIĞI

   

  Antep fıstığını bilmeyen yoktur. Akşam sofralarının, ara öğünlerin, kutlama, eğlence ve organizasyonların vazgeçilmeyen ürünlerinden biri olan ana çıtlak Antep fıstığı, hem besleyiciliği hem de vücuda olan faydaları sebebiyle tüketilen kuruyemiş ürünlerindendir. Saraymar kuruyemiş çeşitleri arasında en fazla tercih edilenlerden olan tuzlu Antep fıstığı, organik ve doğal bir üründür. Dalından sofralara gelen Antep fıstığı kabuksuz ya da kabuklu olarak Saraymar kalitesi ile Türkiye’nin bütün bölgelerine gönderilir.

   

  Ana Çıtlak Tuzlu Antep Fıstığı Ürün İçeriği

   

  Antep fıstığının en lezzetli türü ana çıtlak Antep fıstığı çeşididir. Ana çıtlak Antep fıstığını özel kılan şey fıstıkların ağaç dalında çatlamasıdır. Ağaçta uzun süre bekleyen fıstıklar kendi kendine çatlar, çok daha leziz ve enfes bir tat alır. Ağzı kendi kendine açılan bu leziz tuzlu Antep fıstığı, her türlü meşrubatla tüketilmeye uygundur.

   

  Saraymar ana çıtlak Antep fıstığı lezzetinin yanı sıra içinde saklı olan besin değerleri bakımından da oldukça değerlidir. 100 gram ana çıtlak Antep fıstığı içinde yaklaşık olarak 27,7 gram karbonhidrat, 20,2 gram protein, 45,3 gram yağ ve 560 kalori bulunur. Kansızlığa iyi gelen, akciğer hastalıklarını önleyen, kolesterol seviyesini düşüren ve kalp hastalığı riskini azaltan Antep fıstığı kabuksuz ya da kabuklu olarak tüketilmek için uygundur.

   

  Ana Çıtlak Tuzlu Antep Fıstığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

   

  Saraymar tuzlu Antep fıstığı ürünü vakumlu ambalajlar içinde bütün Türkiye’ye gönderilir. Ürünlerimiz dalından toplanan doğal Antep fıstıklarıdır. Çin tuzu içermeyen doğal Antep fıstıkları dalından sofralarınıza Saraymar ile gelir. Ana çıtlak Antep fıstığı ürünlerini dilediğiniz miktarda Saraymar’dan sipariş verebilirsiniz. Serin ve kuru ortamda güneşe maruz bırakmadan sakladığınız ürünleri uzun süre aynı tazelikte tüketebilirsiniz.

   

  Ana Çıtlak Tuzlu Antep Fıstığı Saraymar’da!

   

  Saraymar Antep fıstığı kabuksuz veya kabuklu olarak tüketilmeye uygun bir kuruyemiş ürünüdür. Vücuda enerji veren, yorgunluğu önleyen, B1 proteini, vitamin ve fosfor bakımından zengin olan Antep fıstığını dalından toplayıp en taze haliyle kapınıza kadar bırakıyoruz. Uygun kampanyalarla sunduğumuz kuruyemiş ürünlerinde kapıda ödeme imkanı da tanıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.