Saraymar

Tuzsuz Yer Fıstığı

Ürün Kodu : 32
13,40 TL
Tuzsuz Yer Fıstığı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Yorumlar
 • Helal Sertifikası
 • Besin Değerleri;

  Her 100 Gramında;

  Kalori: 557 Kcal
  Protein: 25,8 G
  Karbonhidrat: 16,1 G 
  Lif: 8,5 G
  Yağ: 44,2 G
  Kalsiyum:  92 Mg
  Demir:  4,6 Mg

   

  Muhafaza Şartları;

  Serin Ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Güneş Işığı İle Doğrudan Temasta Bırakmayınız.


  Gönderim Şekli;

  Tüm Kuruyemişler Vakumlu Ambalajlarda Gönderilmektedir.


  Önemli Not;


  Tuzlu Ürünler Msg(Çin Tuzu) İçermemektedir.

  Ürünün Görüntüsünün Mükemmel Olması Kuruyemişin Doğal Olmadığını Gösterir.

  Türk Gıda Kodeksine Uygun Şartlarda Üretilmiştir.

  Tuzsuz Yer Fıstığı

  Tüm dünyaya oranla Türk halkının tüketmekten en çok hoşlandığı pratik ürünlerden biri olan kuruyemişler oldukça gündemde. Eskilerden bugüne hiçbir zaman talebin azalmadığı ve bu nedenle birçok kuruyemiş türünün üretilmeye devam edildiği aşikâr. Sadece günlük tüketimde değil özel günlerde, düğün ve kına gibi davetlerde de mutlaka ikram edilen ve artık bir gelenek haline gelen kuruyemişler arasında elbette tuzsuz yer fıstığı da yer alıyor. Şam fıstığı olarak da değerlendirilmesi nedeniyle bazen karıştırılabilmekte. Bir film açıp abur cubur yerken asıl eşlik etmesini istediğimiz kuruyemişlerin ne kadar yoğun olduğunu temel besin olmamasına rağmen her yerde kuruyemiş dükkânlarını çoğunlukta olmasından anlayabiliyoruz.

  Keyif anlarının en doğru çerezi olan kuruyemişler, doyurucu ve besleyici olmalarıyla da günlük rutine sürekli el altında bulundurduğumuz ürünlerdendir. Ara öğünlerde tek başına yeterli olmasıyla da birçok diyet listesinin baş tacı olmayı başardılar. Peki, kabuklu yer fıstığı neden tüketilmeli? Vücut için herhangi bir zararı var mıdır?

  Kabuklu fıstık ya da yer fıstığı, tuzsuz türleri tüketildiğinde tuz oranından uzak olması nedeniyle sağlıklı bir kuruyemiş olarak karşımıza çıkıyor. Pratik olması ve aynı zamanda hızlı tüketim ürünü olması nedeniyle herkes için vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Kolesterol, tansiyon gibi rahatsızlıklara sahip kişilerin aşırı olmamakla birlikte tüketmesinde sakınca olmadığı söylenmektedir. İçerisinde doymuş yağ ya da yüksek oranda tuz olmaması da bu görüşleri kanıtlar niteliktedir. Kuruyemişlerin büyük çoğunluğunun sağlık için zararının olmaması ve aksine yararlı olması aynı şekilde yer fıstığı için de geçerlidir. Bu nedenle kaliteli bir seçim yaptıktan sonra güvenle tüketebilir, gün boyu sağlıklı bir şekilde enerji toplayarak zinde kalabilirsiniz.

  Enfes tadıyla tuzsuz yer fıstığı, çay saatlerimizin, sohbet aralarımızın vazgeçilmezi haline geldi. Üstelik dilediğiniz ölçüde ve şekilde temin etmeniz mümkündür. Saraymarsekerleme.com olarak, kalite ve fiyat performansımızı kanıtlar nitelikte ürünlerle sizlerin hizmetindeyiz. Öze kavurma fırınlarımızda sağlıklı ve doğru koşullarda hazırlayarak ambalajladığımız tüm kuruyemişler için web sitemiz üzerinden tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.